1. Головна
  2. >
  3. Влада

Перемога – це результат наполегливої праці: юна закарпатка отримає стипендію від Кабміну

188
Влада Новини Мукачева

Таку високу оцінку за свої старання отримала школярка з Мукачева.

Перемога – це результат наполегливої праці: юна закарпатка отримає стипендію від Кабміну

Школярка з Мукачева отримає стипендію від Кабінету Міністрів України, повідомляє Мукачівська міськрада.

Нею стала учениця 10-А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Олександра Росоха.

Відповідно до наказу МОН №1298 від 24.10.2023р. «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2022/2023н.р.» щиро вітаємо ученицю 10-А класу Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Олександру Росоху.

Це гідна оцінка кропіткої праці та високих досягнень учениці.

Олександра є призером 10 обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, переможцем II, III етапу та призером у IV етапі Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка, також посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Географія», І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея», І місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» з роботою «Символ щастя-лелека», ІІІ місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» з роботою «Вільні духом»

"Пишаємося тобою, Олександро, та вчителем наставником Цеглою Т.І. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Ваша перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу школи!

Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками", - йдеться  в дописі.

Читайте також: Рожеве "диво": закарпатці знову мають можливість помилуватися незвичним явищем (ФОТОФАКТ)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber