1. Головна
  2. >
  3. Влада

У 2024 році мають відбутися вибори президента України: Зеленський висловив свою думку з цього приводу

160
Влада Україна

Для проведення виборів у наступному році потрібно вирішити низку проблем.

У 2024 році мають відбутися вибори президента України: Зеленський висловив свою думку з цього приводу

Україна готова провести вибори у 2024 році, але є низка проблем, які потрібно вирішити, зокрема, питання з волевиявленням на тимчасово окупованих територіях. Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії, пише Уніан.

Він, зокрема, зазначив, що проведення виборів - "це питання не про демократію, а про безпеку".

За словами президента, потрібно, щоб могли проголосувати військові, українці на окупованих територіях, українці за кордоном. Якщо ж вибори будуть онлайн, потрібно внести зміни до законодавства.

"І головне — що робити із тимчасово окупованими територіями. Є такі, що з 24 лютого під окупацією — вони теж українці", – наголосив Зеленський.

Також президент нагадав, що на прозорих виборах мають бути спостерігачі, проте залишається питання, "як вони будуть в окопах".

Вибори в Україні

Як відомо, у 2024 році мають відбутися вибори президента України. Перший тур має відбутись 31 березня, другий (у випадку призначення) — 21 квітня. водночас у зв'язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україні наразі діє воєнний стан, під час якого проведення виборів заборонене.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський наказав перевірити усі рішення ВЛК від початку вторгнення.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber