1. Головна
  2. >
  3. Влада

Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні

279
Влада Світ

Росія має намір воювати ще кілька років, навіть попри чималі втрати.

Агресор не має наміру відступати: у російській Держдумі висловилися щодо закінчення війни в Україні

Війна в Україні дуже дорого дається обом сторонам конфлікту. Однак РФ має намір її продовжувати ще два-три роки, незважаючи на величезні воєнні втрати навіть серед своїх громадян.

Про це пише Today.ua з посиланням на інтерв'ю віце-спікера Держдуми Петра Толстого в Телеграмі.

Російський віце-спікер визнає, що війна в Україні дається його країні ціною величезних людських втрат. Проте, навіть незважаючи на власні втрати, агресор не має наміру відступати від заявлених цілей так званої СВО. Втім, із цілями наш агресивний ворог давно і остаточно сам заплутався. Кожен тамтешній чиновник та ЛГД озвучують власні версії.

"Ще роки два – три. Тому що це не швидко. Це опір серйозний. Ворог серйозний… Тому, так, на жаль, цей час, це дуже дорога ціна", - каже Толстой.

При цьому він заявляє, що це ціна за те, "щоб Росія не відчувала себе приниженою" (втім, навряд чи хтось зміг би принизити росіян більше, ніж вони себе принизили самі, - авт.).

Російський віце-спікер також не упустив нагоди висловитися, яка доля чекає на Україну після цієї війни. Він зазначив, що наша країна заплатить за це "найвищу ціну", при цьому озвучивши російські ідеологічні мантри, чому Україні доведеться платити таку ціну:

"Це найвища ціна за ось це їхнє бажання спочатку просто опинитися і з Росією, і з Європою, потім тільки з Європою, потім стати антиросією - вся ця траєкторія, вона, звичайно, їм дорого обійдеться".

Загалом, з усього цього потоку свідомості можна зробити один висновок: російська верхівка готова ще два-три роки крокувати по трупах своїх солдатів, аби комусь щось довести, адже ніякої іншої логіки в цьому не видно.

Нагадаємо, раніше ми писали про оптимістичний прогноз від Буданова щодо термінів закінчення війни в Україні.

 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber