1. Головна
  2. >
  3. Влада

Мобілізувати парламентаріїв та чиновників: до парламенту надійшов відповідний законопроєкт

88
Влада Україна

Українських нардепів пропонують позбавити відстрочок та відправити на фронт.

Мобілізувати парламентаріїв та чиновників: до парламенту надійшов відповідний законопроєкт

У рамках посилення мобілізації в Україні до парламенту надійшов законопроєкт із пропозицією мобілізувати парламентаріїв та чиновників. Відповідний документ зареєстрував депутат Верховної Ради Олександр Дубінський, пише інтернет-портал "PRO ГРОШІ".

Інформація з'явилася на сайті парламенту.

У законопроєкті пропонується виключити із закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" згадку про нардепів у частині відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації.

Також Дубінський пропонує прибрати із закону "Про статус народного депутата України" статтю 29, яка говорить, що:

"Народний депутат на строк виконання своїх повноважень звільняється від призову на військову або альтернативну (невійськову) службу, а також від призову на навчальні (або перевірні) та спеціальні збори".

Де українцям видаватимуть більше повісток

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що до нього звернулися військові з проханням посилити мобілізацію. Тому цілком логічно, що видачу повісток можуть посилити на підприємствах та на робочих місцях військовозобов'язаних.

Однак ТСН з посиланням на джерела в обласних ТЦК повідомили, що після заяви Зеленського ще не було жодних вказівок посилювати мобілізацію. Але там не виключили, що це може статися вже найближчим часом.

Водночас військовий експерт Владислав Селезньов зауважив, що жодних змін у законодавстві щодо проведення мобілізації не анонсували.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський звільнив високопосадовця на Закарпатті.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber