1. Головна
  2. >
  3. Влада

У Кабміні призначили тимчасову заміну міністра культури: що про нього відомо

80
Влада Україна

Сьогодні, 28 липня, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про призначення на посаду тимчасового виконувача обов'язків міністра культури Ростислава Карандєєва.

У Кабміні призначили тимчасову заміну міністра культури: що про нього відомо

Про це повідомило Суспільне.

Що відомого про тимчасового в. о. міністра культури?

Раніше Карандєєв був першим заступником Олександра Ткаченка, колишнього міністра культури. Він обіймав цю посаду з 15 липня 2020 року. 

У 2018 році Карандєєв втрапив у скандал: за один місяць він отримав 175 382 грн заробітної плати. Про це повідомило видання "Радіо Свобода" на основі аналізу Єдиного державного реєстру щодо декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Тоді Ростислав Карандєєв з 2016 року був державним секретарем Мінкульту, загалом в органах публічної влади він працював з 1995 року. Його кар'єра почалася з Київської міської держадміністрації, а саме – з депутатського крісла. 

У 2020 році інше видання, "Телеграф", також виявило махінації Карандєєва. Він отримав зарплату двома значними траншами: 99 589 грн 13 грудня та 398 120 грн – 30 грудня. Загалом сума дорівнювала 497 709 грн. При цьому, згідно з декларацією за 2018 рік, середньомісячна зарплата мала б становити 85 510 грн.

У 2021 році Карандєєв порушив частину 4 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже не задекларував кілька об'єктів нерухомості. Це був будинок у Кракові та будинок у селі Вища Дубечня Вишгородського району Київської області. Його вартість – майже 450 тисяч гривень. Про інцидент написало видання "Слово і діло".

Нагадаємо, Коли розпочнеться новий навчальний рік: у Кабміні розкрили важливі моменти  

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber