1. Головна
  2. >
  3. Влада

Для вдів, сиріт, інвалідів і старих: в Україні хочуть побудувати окреме містечко для вразливих категорій

309
Влада Україна

Комплекс складатиметься з близько 600 мебльованих модульних будиночків.

Для вдів, сиріт, інвалідів і старих: в Україні хочуть побудувати окреме містечко для вразливих категорій

Американський забудовник Wasatch Group має намір побудувати в Україні житловий комплекс, а також у партнерстві з благодійною організацією To Ukraine With Love близько 600 мебльованих модульних будиночків.

Про це заявив засновник компанії Делл Лой Хансен під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє пресслужба глави держави.

Хансен продемонстрував Зеленському проєкт ЖК Містечко Хансена, головна ідея якого полягає у створенні великої громади для людей похилого віку, ветеранів війни, вдів, сиріт та людей з обмеженими можливостями. У складі комплексу планується створити центри медичного та емоційного догляду, а також фізіотерапію, арт-терапію та інші необхідні послуги. Проте де саме має початись будівництво такого ЖК, у пресслужбі президента не уточнили.

Глава держави та засновник Wasatch Group обговорили можливість участі американського забудовника у зведенні нових, сучасних реабілітаційних центрів для ветеранів війни, якому держава всіляко сприятиме.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в мережі проказали найвищу гору України.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber