1. Новини Закарпаття
  2. >

"Перемога!": найреволюційніший закон зеленої енергетики прийняли за поданням виноградівського депутата

01.07.2023 11:57 Влада

Законопроект 9011д, запропонований Андрієм Жупаниним, отримав підтримку 279 народних депутатів, які проголосували за нього.

Законопроект 9011д, запропонований Андрієм Жупаниним, отримав підтримку 279 народних депутатів, які проголосували за нього.

Верховна Рада України прийняла в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України.

Про це в мережі повідомив голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Андрій Жупанин.

Цей законопроект є великим та комплексним, оскільки вносить зміни до 18 законів. Він охоплює різні аспекти функціонування та розвитку енергетичних ринків України, включаючи зміни для як побутових, так і непобутових споживачів.

"Не побоюсь сказати, що законопроєкт 9011д є найбільш революційним в українському енергетичному законодавстві за останні кілька років. Тепер будемо слідкувати за його реалізацію та реагувати на можливі виклики. Дякую голові та членам енергетичного комітету за підтримку та довіру. Ми проробили надзвичайну роботу і сьогодні вона увінчалася успішним голосуванням за законопроєкт!", - додає Андрій Жупанин.

Нагадаємо, Обіцяли, що "вдарить ціною": по скільки торгують вишнею цьогоріч на закарпатських базарах? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:Приват24 не працюватиме вночі 11 лютого: яка причина
Читайте на ГК:Ще одна велика хвиля мобілізації призведе до колапсу економіки, — економіст
Читайте на ГК:Прогноз погоди в Україні на 11 лютого: вітер, туман та ожеледиця продовжують псувати українцям настрій