1. Головна
  2. >
  3. Влада

"Перемога!": найреволюційніший закон зеленої енергетики прийняли за поданням виноградівського депутата

322
Влада Україна

Законопроект 9011д, запропонований Андрієм Жупаниним, отримав підтримку 279 народних депутатів, які проголосували за нього.

"Перемога!": найреволюційніший закон зеленої енергетики прийняли за поданням виноградівського депутата

Верховна Рада України прийняла в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України.

Про це в мережі повідомив голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Андрій Жупанин.

Цей законопроект є великим та комплексним, оскільки вносить зміни до 18 законів. Він охоплює різні аспекти функціонування та розвитку енергетичних ринків України, включаючи зміни для як побутових, так і непобутових споживачів.

"Не побоюсь сказати, що законопроєкт 9011д є найбільш революційним в українському енергетичному законодавстві за останні кілька років. Тепер будемо слідкувати за його реалізацію та реагувати на можливі виклики. Дякую голові та членам енергетичного комітету за підтримку та довіру. Ми проробили надзвичайну роботу і сьогодні вона увінчалася успішним голосуванням за законопроєкт!", - додає Андрій Жупанин.

Нагадаємо, Обіцяли, що "вдарить ціною": по скільки торгують вишнею цьогоріч на закарпатських базарах? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber