1. Головна
  2. >
  3. Влада

Українці матимуть додатковий вихідний у травні: Верховна Рада ухвалила законопроєкт

262
Влада Україна

За додатковий вихідний проголосували 317 депутатів.

Українці матимуть додатковий вихідний у травні: Верховна Рада ухвалила законопроєкт

Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9278, який встановлює 8 травня Днем памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

За відповідний законопроєкт проголосували 317 депутатів.

«У європейських державах ця перемога щороку відзначається 8 травня в день капітуляції нацистської Німеччини – вшануванням пам’яті полеглих у Другій світовій війні. З огляду на зазначене та з метою відновлення історичної правди та справедливості Україна як невід’ємна частина великої європейської родини має відзначати День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років разом з усією Європою і всім цивілізованим демократичним світом саме 8 травня», – йдеться у пояснювальній записці.

Прийняття законопроєкту сприятиме утвердженню в Україні європейської традиції щодо відзначення щорічно 8 травня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років, розвінчуванню міфів і маніпуляцій радянсько-російської пропаганди.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Мукачівський мер А.Балога після втрати більшості "розщедрився" на посади для "опозиціонерів".

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber