1. Новини Закарпаття
  2. >

Оборона України: Зеленський анонсував важливі новини (ВІДЕО)

12.05.2023 08:22 Влада ВАЖЛИВО

Глава держави провів декілька нарад щодо міжнародних зусиль України.

Глава держави провів декілька нарад щодо міжнародних зусиль України.

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що незабаром оголосить важливі новини для оборони України. Про це глава держави сказав у своєму вечірньому відеозверненні до українців 11 травня.

Президент зазначив, що сьогодні, як і завжди, був на звʼязку з командувачами та розвідкою. 

"Провів кілька нарад щодо наших міжнародних зусиль. Скоро зможу оголосити дуже важливі новини для нашої оборони, для наших відносин із партнерами", - наголосив Зеленський. 

Окрім цього він розповів про зустріч зі спеціальним радником президента Бразилії з міжнародних питань, під час якої вони обговорили можливість проведення саміту у форматі Україна - Латинська Америка.

"Ще раз підкреслив своє запрошення для Президента Бразилії відвідати нашу країну та побачити героїзм українців на власні очі, нашу реальну налаштованість на мир для всієї української землі, для всіх наших міст і громад, які зараз зазнають ударів російських терористів", - зазначив Зеленський.

Глава держави підкреслив, що запропонована ще минулого року Україною формула миру зараз стала лише актуальнішою. "Це єдиний комплексний і єдиний реалістичний план повернення спокою не лише нашому народу, а й усім народам планети, які прагнуть життя без агресій", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, Промова Путіна на параді в Москві: що диктатор наговорив про Україну та війну | Голос 

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Потрібно знати: з якого віку забирають чоловіків до ЗСУ
Читайте на ГК:Електронний реєстр призовників: у ТЦК пояснили, до яких даних матимуть доступ