1. Головна
  2. >
  3. Влада

Зеленський звернувся до українців

236
Влада Україна

Президент закликає не ігнорувати війну.

Зеленський звернувся до українців

Володимир Зеленський увечері 11 квітня звернувся до українців. Президент наголосив, що зараз і українському народу, і партнерам варто не втрачати відчуття шляху, який попереду.

Український лідер розповів, що провів засідання Ставки Головнокомандувача. Пріоритетом була ситуація на фронті. Зокрема, те, що вдається на основних – тяжких напрямках. Зеленський наголосив, що говорить про Бахмут, Авдіївку, загалом Донеччину, Кремінну та Луганщину загалом.

Окрім того, під час засідання ставки обговорили те, що тільки має вдатися, те, над чим працюють. Зеленський заслухав низку доповідей. Зокрема, ГУР, Генштабу та МВС.

"Ми зараз на такому етапі війни, коли важливо й нашому суспільству, і партнерам не втрачати відчуття шляху, яким маємо пройти. Саме шляху. Шляху, який попереду. Порівняно з минулим роком у багатьох місцях зараз тихіше. Але це не означає, що можна десь там ігнорувати війну чи бути менш сконцентрованими на допомозі державі", – наголосив Зеленський.

Він додав, що Україні вже вдалося зробити разом з партнерами багато для захисту людей, України та всієї вільної Європи. Однак це не означає, що наразі можна спочивати на лаврах.

Шлях – попереду, і він потребує не меншої єдності та не меншої зосередженості.

Нерозумно лише пасивно сподіватися, що перемогу принесе хтось інший: той, хто зараз в окопах, хто зараз у штурмах. Усі здобувають перемогу. І ті, хто б'ються, і ті, хто дають зброю, і ті, хто скорочують можливості держави-терористки.

"Так само, як у складі Ставки кожен відповідає за свою частину оборони держави, на шляху до перемоги кожному й кожній варто розуміти: а що є вашими кроками до перемоги? Та чи на увесь шлях вистачає цих кроків?", – зауважив Зеленський.

Окрім того, український лідер розповів про цікаву та змістовну зустріч з благодійником Говардом Баффетом. Він підтримує багато проєктів, які реалізовують в Україні.

Нагадаємо, раніше ми писали, що українцям на Великдень слід бути обережними.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber