1. Новини Закарпаття
  2. >

Алкоголь, запальнички та навіть насіння: Рада заборонить маркетинг на війні та патріотизмі

21.03.2023 22:52 Влада Актуально

Багато брендів почали використовувати у своїй рекламі патріотичні вислови та назви.

Багато брендів почали використовувати у своїй рекламі патріотичні вислови та назви.

Верховна Рада ухвалить законопроєкт, який забороняє використовувати символи українського національного супротиву в торгівельних марках.

Як повідомляє «Главком», з початком повномасштабного вторгнення багато брендів почали використовувати у своїй рекламі патріотичні вислови та назви, які асоціюються з національним спротивом українців. Щоб припинити нешанобливе ставлення представників бізнесу до теми національної оборони, у Верховній Раді з'явився проєкт закону №9128.

Згідно із законопроєктом №9128, бізнесу заборонятиметься використовувати будь-які назви, пов'язані зі здійсненням заходів з національної безпеки й оборони:

  • назви, що відтворюють повністю чи частково назви подій, пов’язаних із здійсненням заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії;
  • назви, які відтворюють назви населених пунктів та місцевостей, що асоціюються з українським спротивом, крім випадків використання таких назв до 24 лютого 2022 року;
  • назви, що містять згадування бойових дій та військових операцій, найменування виробників, назв типів і видів озброєння;
  • назви, що відтворюють назви родів військ, військових підрозділів Збройних Сил України;
  • назви, які відтворюють привітання, які визначені законодавством як офіційні для Збройних Сил України, інших створених відповідно до законів України військових формувань.

 

Утім, ці обмеження не поширюються на рекламу кіно-, відео- та видавничої продукції, присвяченої висвітленню подій, пов’язаних із здійсненням заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми повідомляли чому військовослужбовці не отримують “бойових” виплат.

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:«Не хочеш воювати – перепливай Тису та шукай інше громадянство», — нардеп Кривошеєв (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 6 лютого для всіх знаків Зодіаку