1. Головна
  2. >
  3. Влада

Алкоголь, запальнички та навіть насіння: Рада заборонить маркетинг на війні та патріотизмі

174
Влада Україна

Багато брендів почали використовувати у своїй рекламі патріотичні вислови та назви.

Алкоголь, запальнички та навіть насіння: Рада заборонить маркетинг на війні та патріотизмі

Верховна Рада ухвалить законопроєкт, який забороняє використовувати символи українського національного супротиву в торгівельних марках.

Як повідомляє «Главком», з початком повномасштабного вторгнення багато брендів почали використовувати у своїй рекламі патріотичні вислови та назви, які асоціюються з національним спротивом українців. Щоб припинити нешанобливе ставлення представників бізнесу до теми національної оборони, у Верховній Раді з'явився проєкт закону №9128.

Згідно із законопроєктом №9128, бізнесу заборонятиметься використовувати будь-які назви, пов'язані зі здійсненням заходів з національної безпеки й оборони:

  • назви, що відтворюють повністю чи частково назви подій, пов’язаних із здійсненням заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії;
  • назви, які відтворюють назви населених пунктів та місцевостей, що асоціюються з українським спротивом, крім випадків використання таких назв до 24 лютого 2022 року;
  • назви, що містять згадування бойових дій та військових операцій, найменування виробників, назв типів і видів озброєння;
  • назви, що відтворюють назви родів військ, військових підрозділів Збройних Сил України;
  • назви, які відтворюють привітання, які визначені законодавством як офіційні для Збройних Сил України, інших створених відповідно до законів України військових формувань.

 

Утім, ці обмеження не поширюються на рекламу кіно-, відео- та видавничої продукції, присвяченої висвітленню подій, пов’язаних із здійсненням заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми повідомляли чому військовослужбовці не отримують “бойових” виплат.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber