1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні хочуть заборонити відправляти мобілізованих на фронт без підготовки

23.02.2023 11:11 Влада ВАЖЛИВО

У Верховній Раді України пропонують заборонити відправляти мобілізованих, які не мають досвіду проходження військової служби, у зону бойових дій.

У Верховній Раді України пропонують заборонити відправляти мобілізованих, які не мають досвіду проходження військової служби, у зону бойових дій.

У законопроекті №9050 від 22 лютого пропонується доповнити двома абзацами частину першу у статті 39 закону України "Про військовий обов’язок і військову службу".

У проекті сказано, що "мобілізовані, які до мобілізації не мали досвіду проходження військової служби або навчальних зборів за відповідною військово-обліковою спеціальністю, можуть бути направлені у зону бойових дій та допущені до виконання бойових завдань після не менше ніж трьох місяців підготовки за відповідною військово-обліковою спеціальністю (або швидше - за добровільної письмової згоди мобілізованого)".

Також, "мобілізовані, які протягом останніх п’яти років до мобілізації не мали досвіду проходження військової служби або навчальних зборів за відповідною військово-обліковою спеціальністю, можуть бути направлені у зону бойових дій та допущені до виконання бойових завдань після не менше ніж одного місяця підготовки за відповідною військово-обліковою спеціальністю (або швидше - за добровільної письмової згоди мобілізованого)".

Ініціатором цього законопроекту виступив народний депутат від фракції "Слуга народу" Георгій Мазурашу.

Нагадаємо, Пішла по своїм справам: через недбальство матері померла новонароджена дівчинка 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:Гороскоп на 5 лютого: який сюрприз чекає знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Вибухи, розриви, нагороди: що відбувалося під час візиту Зеленського у Роботиному