1. Головна
  2. >
  3. Влада

Мобілізація в Україні: Зеленський зробив заяву

885
Влада Україна

Президент України Володимир Зеленський відреагував на факти ухилення від служби в армії і заявив, що Україна не може, як росія – «заганяти людей палками» на війну.

Мобілізація в Україні: Зеленський зробив заяву

Як передає УНІАН, про це він заявив на спільній з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн і президентом Європейської ради Шарлем Мішелем прес-конференції в рамках саміту за участі глав держав і урядів 27 країн-членів Євросоюзу.

Зокрема, у президента запитали, коли вся країна і суспільство перейдуть у «воєнний стан» з огляду на те, що деякі чоловіки призовного віку намагаються ухилитися від служби в армії, а розважальні заклади активно продовжують працювати.

«Мені здається, що не треба усе змішувати. Дуже складно воювати так довго. І тут велика вдячність воїнам, і не тільки тим воїнам, які знаходяться на лінії фронту, але перш за все їм, вони віддають свої життя. Але й усім тим, хто воює всередині держави – на своїх робочих місцях, тому що треба підтримувати армію і робочі місця. Люди повинні працювати і сплачувати податки», – сказав Зеленський.

Президент додав, що люди повинні усвідомлювати, що, на жаль, війна продовжується, а міцність на полі бою залежить від єдності.

«На жаль, є ті, хто відпочивають. І є такі люди. Слава богу, що це не мільйони людей. На жаль, такі виклики були історично впродовж усіх воєн. І ми не є виключенням. І тому, інформаційна політика, перш за все… Президент повинен показувати, як себе треба поводити. Журналісти повинні показувати, де там хтось… відпочивають, і трішечки напружувати такий напрямок», – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що йдеться про питання гідності та інших викликів.

«Але не забувайте – всі ми люди. До речі, всі ці люди змогли зупинити Росію. І тут найважливіший етап – треба перемогти. І одними словами, що у нас воєнний стан, ми не можемо з вами, на жаль, зосередити увагу всіх, але ми повинні давати цю інформацію, стукати у кожні двері», – сказав Зеленський.

Також президент заявив, що Україна демократична держава, яка розвивається.

«Ми не можемо показувати приклад, як Росія – »заганяти когось палками« на війну. Ми не така держава. Тому що це парадокс. Ми воюємо за європейські цінності і хочемо бути членом Європейського Союзу», – заявив президент.

Як відомо, після повномасштабного вторгнення осійської федерації в Україні запровадили воєнний стан і загальну мобілізацію. Загальній мобілізації підлягають військовозобов’язані люди віком від 18 до 60 років.

За словами начальника управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Романа Горбача, насамперед мобілізують людей, спроможних працювати з західним озброєнням.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber