1. Головна
  2. >
  3. Влада

Кабмін призначив тимчасових керівників Митниці та Держпродспоживслужби

197
Влада Україна

Крім того, Кабмін відсторонив від виконання повноважень за посадою та порушив дисциплінарне провадження стосовно заступника голови Державної митної служби Руслана Черкаського.

Кабмін призначив тимчасових керівників Митниці та Держпродспоживслужби

Про це у Телеграмі повідомив постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді України Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

«Тимчасово покладено виконання обов’язків голови Державної митної служби України на Звягінцева Сергія Борисовича; голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на Шевченко Ольгу Петрівну», – зазначив Мельничук.

За його словами, уряд звільнив Юрія Сотника з посади першого заступника голови Державного агентства лісових ресурсів, Олександра Щуцького – з посади першого заступника голови Держмитслужби, а Андрія Лордкіпанідзе – з посади заступника голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Водночас, як зазначається на Телеграм-каналі Уряд online, Кабмін визнав такими, що втратили чинність, розпорядження про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Державної митної служби на В’ячеслава Демченка і голови Держпродспоживслужби – на Лордкіпанідзе.

Нагадаємо, Фінансовий гороскоп на лютий 2023 року: що чекає на знаків 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber