1. Новини Закарпаття
  2. >

Відпочивати більше не вдасться: Зеленський заборонив чиновникам виїжджати за кордон

24.01.2023 09:06 Влада

Рішення стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх тих, хто має працювати на державу й у державі.

Рішення стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх тих, хто має працювати на державу й у державі.

Президент України Володимир Зеленський затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони, яке передбачає заборону на виїзд чиновників за кордон в умовах воєнного стану.

"Підписав сьогодні кілька важливих указів. Є принципове рішення РНБО щодо виїзду чиновників за кордон. Це стосується всіх посадових осіб центральної влади, різних інших рівнів місцевої влади", - сказав президент під час свого вечірнього відеозвернення.

За його словами, рішення стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх тих, хто має працювати на державу й у державі.

"Хочуть відпочивати зараз – будуть відпочивати поза межами державної служби. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться", - наголосив Зеленський.

Він додав, що доручив Кабінету міністрів у пʼятиденний термін розробити такий порядок перетину кордону посадовими особами, щоб підставою могло бути лише реальне службове відрядження.

Текст відповідного указу оприлюднений на сайті Офісу президента.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 23 січня 2023 року "Про деякі питання щодо перетину державного кордону України в умовах воєнного стану", - зазначається в ньому.

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію указом Зеленського, покладається на секретаря ради Олексія Данілова.

Нагадаємо, Тимошенко написав заяву про звільнення з Офісу президента (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Тимошенко написав заяву про звільнення з Офісу президента (ФОТО)
Читайте на ГК:24 січня: яке сьогодні свято та погодні прикмети, що не можна робити
Читайте на ГК:Вручення повісток до військкомату: правила та права призовника