1. Головна
  2. >
  3. Влада

Уряд запровадив жорсткі правила торгівлі дровами: що потрапило під заборону

247
Влада Україна

Уряд заборонив вивозити з України дрова на експорт. В умовах війни з РФ і атак Росії на об'єкти енергетичної інфраструктури дрова стають стратегічним ресурсом.

Уряд запровадив жорсткі правила торгівлі дровами: що потрапило під заборону

За найгіршого розвитку подій вони можуть стати чи не єдиним енергоресурсом, який рятуватиме українців від лютого зимового холоду, Отже, дрова дозволять людям вижити в умовах відсутності інших джерел енергії.

Про заборону на експорт паливної деревини повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише TODAY.UA.

"Уряд приймає важливе рішення про заборону експорту паливної деревини. Це сприятиме накопиченню її в Україні. Адже у багатьох громадах, особливо прифронтових, деревина зараз основний ресурс для опалення. Атаки Росії на енергосистему лише посилюють його стратегічне значення", - заявив очільник Кабміну.

Водночас, влада переконує, що повне відключення електрики в Україні малоймовірне. Але через зниження температури повітря потреба в електроенергії зростатиме. І тому в Україні цілком ймовірні відключення електроенергії на 10-12 годин. Дехто зі спеціалістів взагалі говорить лише про планові включення електрики, а не планові відключення. Тобто, електроенергію вмикатимуть по черзі , і лише – по кілька годин на добу.

Отже, цьогоріч сільські хати зі звичайною дров'яною піччю – у тренді. До речі, немало містян вже придбали або тільки підшукують собі хатину в селі, щоби перезимувати. А дехто просто цікавиться орендою заміського будинку на всю зиму. 

Нагадаємо, Україну накриють морози до -8 градусів – синоптик

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber