1. Головна
  2. >
  3. Влада

Повітряний щит: що це таке, та чим допоможе Україні

167
Влада Україна

Андрій Єрмак наголошує, що він потрібен нам до зими.

Повітряний щит: що це таке, та чим допоможе Україні

Україна разом із союзниками розпочала розробку спільної декларації про український повітряний щит. Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак у виступі на Halifax International Security Forum, повідомляє сайт президента.

Єрмак заявив, що російські удари по українських містах та об'єктах критичної інфраструктури очевидно продовжуватимуться, а отже Україні вкрай необхідна ефективна протиракетна оборона.

"Російські війська не можуть досягти успіху в боротьбі з нашою армією. Кремль же без розбору тероризує цивільне населення: людей похилого віку, жінок і дітей. Вони б'ють по цивільних об'єктах — будинках, лікарнях, школах. Вони налаштовані зруйнувати наші електромережі", - сказав він. Єрмак.

Глава ОПУ наголосив, що ефективний захист українського неба — важлива складова гарантій безпеки. І він потрібен нашій країні до зими.

"Тому Україна разом із найближчими союзниками розпочала розробку спільної декларації про український повітряний щит. Ми хочемо побудувати комплексну багаторівневу систему протиповітряної та протиракетної оборони України. І це буде внеском у спільну авіаційну безпеку всього Європейського континенту", - наголосив він.

Читайте також: Є два сценарії позитивний та негативний: прогнози експерта щодо “реанімації” енергосистеми у випадку блекауту 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber