1. Новини Закарпаття
  2. >

Луганська ОВА обговорює можливості розселення переселенців на Закарпатті

04.11.2022 20:34 Влада

На Закарпатті планують створити житло для переселенців з Луганщини європейського взірця. Про це розповів очільник ЛОВА Сергій Гайдай.

На Закарпатті планують створити житло для переселенців з Луганщини європейського взірця. Про це розповів очільник ЛОВА Сергій Гайдай.

Новий проект по можливості розселення переселенців на Закарпатті обговорює Луганська ОВА. Про це Сергій Гайдай розповів в інтерв'ю «Сєвєродонецьк онлайн» 

"По Закарпаттю – там же житло не тільки для ВПО з Луганщини, а для всіх. Проте знаю, що там вже 36 квартир або вже здали, або планують це зробити. Там є певний перелік", - уточнив Гайдай.

"Ми закінчуємо перемовини і на Закарпатті знайшли певну ділянку, де можна побудувати гуртожитки європейського взірця. Я особисто спілкувався з Бартошем, послом Польщі в Україні. В нас дуже хороші відносини. Він запропонував такий проєкт. Двоповерховий будиночок, швидко збирається. Це навіть не гуртожиток більше, а як малосімейки. Квартири не величезні, але комфортні, зручні, теплі. Там є все, що треба. Бардаш сказав, що рішення відпрацьовано. Чекаємо", - розповів Гайдай.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Ціни на харчі ростуть: якою буде вартість м’яса і сала цієї зими 

Читайте на ГК:Знову в темряві: "Закарпаттяобленерго" оприлюднив графік черг на 9 грудня
Читайте на ГК:"Укрзалізниця" запускає ще один шлях із Закарпаття: Ужгород - Кам'янець-Подільський
Читайте на ГК:Мученики освіти: на учнях Закарпаття і далі економлять опалення й електроенергію