1. Головна
  2. >
  3. Влада

Став відомий термін дії тарифів на електроенергію: Кабмін назвав крайню дату

248
Влада Україна

Уряд ухвалив постанову, якою закріплюють фіксовану вартість тарифів на електроенергію до кінця нинішньої осені та на всю зиму.

Став відомий термін дії тарифів на електроенергію: Кабмін назвав крайню дату

Тарифи на електроенергію поки що вирішено залишити незмінними. Водночас, термін їхньої дії закінчиться раніше, ніж у тарифів на тепло, гарячу воду або розподіл газу. Дія мораторію на підвищення вартості комуналки не поширюється на електрику.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, пише TODAY.UA.

Тарифи, за якими зараз українці оплачують електроенергію у побуті, було затверджено до кінця жовтня цього року. І фактично ще кілька днів тому майже ніхто достеменно не знав, як довго вони протримаються. Термін їхньої дії спливав, і вже з 1 листопада українці могли прокинутися з новими тарифами.

Проте Кабмін подбав про продовження терміну їхньої дії. Таким чином, згідно з рішенням уряду, тарифи на електроенергію залишаться незмінними до закінчення опалювального сезону. Причому в постанові зазначена дата – 31 березня. Чи означає це, що нинішній опалювальний сезон планують закінчити 31 березня, а не в середині квітня, як завжди, невідомо.

Але в будь-якому разі до 31 березня українці точно платитимуть за електрику за старими цінами. Це означає, що домогосподарства, в яких місячний обсяг споживання не перевищує 250 кВт-год, платитимуть по 1,44 гривні за кіловат. А тим, хто за місяць витрачає понад 250 кВт-год, доведеться платити по 1,68 гривні.

Нагадаємо, Обмінники порадували новим курсом валют: скільки коштує долар

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber