Законопроєкт пропонується виключити статтею 38 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», що дасть можливість здійснити фінансове забезпечення виконання необхідних дорожніх робіт.
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 7669 про внесення зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» щодо використання коштів державного дорожнього фонду.
Про це повідомляє ВР.
Ініціатором законопроєкт є Кабінет Міністрів України.
Що це дасть
В пояснювальній записці повідомляється, що законопроєкт пропонується виключити статтею 38 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», що дасть можливість здійснити фінансове забезпечення виконання необхідних дорожніх робіт.
Статтею 38 передбачено, що у 2022 році, як виняток з положень статті 24-2 Бюджетного кодексу України, кошти державного дорожнього фонду спрямовуються першочергово на виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, отриманими державою або під державні гарантії, а також на забезпечення потреб сектору оборони.
В законопроєкт повідомляється, що статтю 38 пропонують виключити, адже за оперативною інформацією Укравтодору, станом на 9 серпня 2022 року внаслідок військових дій зазнали руйнувань різного характеру близько 24,8 тис. км автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях. Також зруйновано або пошкоджено 311 штучних споруд.
Повідомляється, що через з продовження бойових дій на окремих територіях України, загальний остаточний обсяг руйнувань автомобільних доріг загального користування наразі встановити неможливо.
«Для швидкого зведення нових і відновлення зруйнованих штучних споруд внаслідок військової агресії росії проти України на автомобільних дорогах загального користування з метою забезпечення тимчасового проїзду використовують тимчасові мостові переправи. Водночас з метою безперебійного та безпечного транспортного сполучення через значні водні перешкоди вкрай необхідним є будівництво альтернативних варіантів інженерних споруд», - йдеться в пояснювальній записці.
Нагадаємо, Захоплення окупантами Запорізької АЕС: чи є загроза ядерної катастрофи
Читайте також:
- Мобілізація й випадки порушень у Закарпатській області: що відбувалось у регіоні й чому люди виходили з вилами?
- З 19 грудня діє новий закон: в Україні каратимуть за слова, жести й рухи тіла /ВІДЕО
- Увага, зміни в правилах перетину кордону: який ДОДАТКОВИЙ документ тепер вимагатимуть від українців
- Атака "ПриватБанку" й "тисяча Вови": що коїться в Україні й куди спішать люди?
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
В ОДА підтвердили приїзд на Закарпаття Джефрі Паєт...
Інформацію про приїзд Надзвичайного і По...
20.07.2015 11:29 2348 2 Суспільство
Приїзд посла Паєта до Закарпаття не є випадковим –...
Відомий Ужгородський політолог та прорек...
20.07.2015 18:03 2284 1 Аналітика
У Закарпатській ОДА розпочалась зустріч із послом ...
У ці хвилини у залі нарад Закарпатської ...
21.07.2015 11:31 2223 0 Влада