1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський відповів на петицію про заборону очного навчання під час дії воєнного стану

13.07.2022 07:02 Влада ВАЖЛИВО

Відповідна петиція набрала понад 26 тисяч голосів, а отже президент мусив відреагувати.

Відповідна петиція набрала понад 26 тисяч голосів, а отже президент мусив відреагувати.

Президент Володимир Зеленський у відповіді на петицію щодо заборони очного навчання під час дії воєнного стану зазначив, що держполітику у сфері освіти визначає парламент і Кабмін. Зеленський звернувся до прем'єра, щоб уряд опрацював викладені у петиції пропозиції, пише "Українська правда".

У відповіді Зеленський зазначив, що державну політику у сфері освіти визначає Верховна Рада, а реалізує Кабінет міністрів, Міносвіти та інші центральні органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Крім того, суб’єкти освітньої діяльності можуть "самостійно, незалежно та відповідально приймати рішення щодо академічних, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань".

Відтак, обласні та Київська міська військові адміністрації разом із засновниками закладів освіти забезпечують організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації.

Зеленський звернувся до прем’єра Дениса Шмигаля з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду автора звернення.

Петицію "Заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій" розмістили на сайті 8 червня. 

Вона набрала понад 26,6 тисяч голосів.

Нагадаємо: «Заборонити видавати повістки на блокпостах, АЗС та на вулиці»: петиція уже зібрала понад 16 тисяч голосів (Петиція) 

Читайте на ГК:«Заборонити видавати повістки на блокпостах, АЗС та на вулиці»: петиція уже зібрала понад 16 тисяч голосів (Петиція)
Читайте на ГК:«Вперше за 20 років»: курс євро зрівнявся з курсом долара
Читайте на ГК:Оприлюднено список професій жінок, які зобов’язані стати на військовий облік з 1 жовтня (Список)