1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Поза часом і простором: депутатка із Закарпаття виявила таємничі неспівпадіння партійного з'їзду

23.06.2022 15:58 Влада ВАЖЛИВО

В Україні відбуваються партійні з'їзди, які ніхто не бачить і на які неможливо потрапити.

В Україні відбуваються партійні з'їзди, які ніхто не бачить і на які неможливо потрапити.

Депутатка Великолучківської сільської ради із Закарпаття Тетяна Ковач повідомила, що прибула в Київ на партійний з'їзд, де мало прийматися рішення про її відкликання.

- Рівно о 14-ій мало розпочатися засідання, але вийшов охоронець і каже, що тут уже давно нікого нема... Чекаємо рішення неіснуючого з'їзду про позбавлення мене мандату за народною ініціативою, - розповіла Тетяна Ковач, підтвердивши інформацію відео- та фотознімками з місця події.

Йдеться про загальноукраїнський з'їзд ПП "За майбутнє", який згідно зі статутом політичної сили, має відбуватися для прийняття рішень, у т.ч. про відкликання депутатів.

Згідно з новаціями у виборчому закондавстві-2020, політичні партії отримали можливість забирати мандат від обраних за їхнім списком депутатів. Передбачається, що для захисту депутати мають мати можливість бути присутніми на партійних зборах і конференціях, де розглядатиметься їхнє питання.

Однак на практиці ці формальності ніхто не контролює, а депутати, за яких насправді голосували виборці, стають розмінною монетою в руках партійного керівництва.