1. Головна
  2. >
  3. Влада

Балога продовжує розхитувати Закарпаття та створювати соціальну напругу під час воєнного стану

1133
Влада Закарпаття

Розправа над депутатами фракції «За Майбутнє» в обласній раді: Віктор Балога, всіма знаний соратник Медведчука, розпочав погрожувати відібрати в народних обранців мандати.

Балога продовжує розхитувати Закарпаття та створювати соціальну напругу під час воєнного стану

Таким чином він намагається «завести» собі контрольованих депутатів.

Це пов’язано з тим, що раніше місцеві представники фракції «За Майбутнє» відмовилися підпорядковуватися проросійському політику, який купив осередок партії в нашому регіоні.

Ситуація набула розголосу і хвилює населення. Депутати цієї партії вже звернулися з відкритим листом до Президента України з проханням забезпечити основні гарантії депутатської діяльності, що передбачені Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Дестабілізація ситуації на Закарпатті за допомогою підконтрольних Кремлю політиків - один із трьох ключових напрямків роботи, які визначила Росія перед вторгненням. Про це, за інформацією силовиків, розповідають затримані в області агенти російської розвідки.

Зі слів депутатів фракції «За Майбутнє», саме такий план сьогодні активно реалізовує Віктор Балога, а от депутати від партії категорично відмовляється брати в цьому участь.

 

Читайте також: 

Вибрати керівника прозоро: закарпатські депутати від "За майбутнє" не визнають головою Балогу

ЗМІ: усі політичні сили Закарпатської області вручили Балозі «чорну мітку»

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber