1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті держава викупить 500 квартир для переселенців

29.04.2022 15:24 Влада

На території Закарпатської області військова адміністрація підготувала вже 500 квартир для викупу державою.

На території Закарпатської області військова адміністрація підготувала вже 500 квартир для викупу державою.

Житло планують передати у користування переселенцям, які приїхали із зони бойових дій. Кому і як саме –  буде визначено пізніше, повідомив Заголовок.

Про такі плани сьогодні, 29 квітня, повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита. За його словами, на Закарпатті також визначають місця для можливого будівництва нового житла для переселенців, які залишаться на постійне місце проживання в області.

«Наразі вже працює програма за ініціативи Президента, розроблені типові проекти для будівництва будинків для переселенців. Зараз ми займаємося організацією визначення локації для цих будинків, бо розуміємо, що більша частина переселенців не мають наміру залишатися на території області, але ті які залишаться, прив'язані до релокованих підприємств, мають місця роботи, будемо розглядати варіант, щоб їм надати житло», – сказав Віктор Микита.

Також він додав, що планується, що нове житло для переселенців буде у власності держави. Воно спочатку надаватиметься в оренду, а потім буде визначено, як ці помешкання будуть надаватися у власність.

«Підготовлено 500 квартир, які будуть викуплені державою та передані у користування вимушеним переселенцям. Як і кому саме вони будуть виділятися, це буде визначено пізніше Урядом. Паралельно ми працюємо з бізнесом, надаємо їм можливість або відремонтувати або комунальні будови, або інший варіанти теж», – сказав Віктор Микита.

Нагадаємо, Україна почала експортувати зерно через румунський порт.

Читайте на ГК:"Закарпаттяобленерго": відомо де і коли на Закарпатті не буде світла 14 грудня
Читайте на ГК:Нехтують правилами безпеки: на Закарпатті почастішали випадки отруєння чадним газом
Читайте на ГК:Причина смертей — свічка: на Закарпатті загинули троє дорослих та одна дитина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська