1. Головна
  2. >
  3. Влада

«Вони вирішили за будь-яку ціну зрівняти місто з землею»: Кулеба про дії окупантів у Маріуполі та захоплення військових

338
Влада Україна

Знищення українських військових у повному оточенні у Маріуполі означатиме припинення з РФ переговорного процесу.

«Вони вирішили за будь-яку ціну зрівняти місто з землею»: Кулеба про дії окупантів у Маріуполі та захоплення військових

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підтвердив слова президента, що знищення українських військових у повному оточенні у Маріуполі означатиме припинення з РФ переговорного процесу.

Про це пише Суспільне з посиланням на заяву Кулеби в інтерв'ю виданню CBS News.

На питання журналістки, чи означатиме ліквідація збройних сил у Маріуполі припинення всіх переговорів з Росією та чи доручали Кулебі припинити контакти з російськими дипломатами, він відповів, що зо два тижні жодних контактів з РФ на найвищому рівні не відбувалося.

“З російськими дипломатами в останні тижні на рівні міністерств закордонних справ у нас насправді не було контактів. Єдиний рівень контакту – це переговорна група, яка складається з представників різних інституцій та депутатів. Вони можуть продовжувати консультації на експертному рівні, але жодних переговорів на високому рівні не відбувається. Після Бучі стало особливо важко продовжувати розмову з росіянами. Але, як згадував наш президент, Маріуполь може бути червоною лінією”, – заявив Кулеба.

Він додав, що як велика група військових, так і чимало мирних мешканців залишаються у блокаді у Маріуполі.

“Ситуація в Маріуполі є жахливою у військовому плані і болючою. Міста більше не існує. Залишки української армії та велика група мирного населення в основному оточені російськими військами. Вони продовжують боротьбу, але, судячи з того, як поводиться російська армія в Маріуполі, вони вирішили за будь-яку ціну зрівняти місто з землею”, – розповів очільник МЗС.

Нагадаємо: «Забрали прямо з бомбосховища в Маріуполі»: три табори для українців виявили в Росії 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber