1. Головна
  2. >
  3. Влада

«Повний абсурд»: депутат Закарпатської облради Василь Іванчо дав «відсіч» фейковим інформаційним закидам на його адресу

2475
Влада Новини Ужгорода

Напередодні у ряді закарпатських ЗМІ з'явилася інформація, що нібито депутата Закарпатської облради підозрюють у підробці угорських документів.

«Повний абсурд»: депутат Закарпатської облради Василь Іванчо дав «відсіч» фейковим інформаційним закидам на його адресу

Згідно із повідомленням закарпатського журналіста Віталія Глаголи, на сайті поліції Угорщини ще з 2017 року фігурує повідомлення про розшук особи, ззовні схожої на ексзаступника голови Закарпатської обласної ради. За його інформацією, яку він оприлюднив на своєму телеграм-каналі, розшукуваний угорською поліцією Ivan Kabaly, є ніким іншим як депутатом Закарпатської обласної ради Василем Іванчом.

До слова, розшукуваного в Угорщині Ivan Kabaly підозрюють у підробці документів, зокрема незаконного набуття громадянства Угорщини. За рішенням Кішвардського районного суду, згаданий громадянин Угорщини перебуває у розшуці вже 5 років.

Відповідь на підозрілу інформацію згодом депутат Закарпатської облради Іванчо опублікував на своїй сторінці в мережі Фекйсбук. У дописі депутат зауважив, що чекав того моменту, коли його почнуть  обливати всіляким  брудом. Зазначмо, фейкова інформація в медіа зявилася ввечері,  напередодні сесії Мукачівської районної ради, де за словами депутата, мали розглядатись важливі кадрові питання.

Наразі у мережі Фейсбук депутат оприлюднив наступний пост, яким стверджує, що жодних проблем з угорською поліцією у нього не було і він узагалі не є причетним до підробки документів. Сам інформаційний вкид із боку медійників називає політично вмотивованим та дуже вдало підібраним: 

Показую офіційний документ – паспорт громадянина України. Зверніть увагу на штамп про дати перетину кордонів. 14 січня 2022 роу я був в Угорщині. І жодних питань в угорських правоохоронних органів до мене немає і не було. Інформаційний вкид, зроблений у підібраний момент, є політично вмотивований. Зрозуміло хто за цим стоїть, чому це відбувається саме зараз і чий це почерк.Згодом, після певних юридичних консультацій, буде реакція чітка і у правовому полі. Про що, обов‘язково поінформую.

Далі коментувати ці маніпуляції, вважаю, недоцільно.

Бажаю всім здорового глузду!Рухаємося далі, - коментував депутат.

Нагадаємо, у телеграм-каналі запідозрили депутата Закарпатської облради у причетності до підробки угорських документів

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber