1. Головна
  2. >
  3. Влада

В обласній раді вшанували закарпатських волонтерів (ФОТО)

233
Влада Новини Ужгорода

Про це повідомили в пресслужбі облради.

В обласній раді вшанували закарпатських волонтерів (ФОТО)

Голова обласної ради Володимир Чубірко та заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан сьогодні, 6 грудня, узяли участь в урочистостях з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Вітаючи присутніх, очільник облради від імені усього депутатського корпусу щиро подякував їм за роботу, за готовність відгукнутися і підтримати у скрутний час людей, які потребують допомоги.

«Ви – Люди із великим і чуйним серцем, люди доброї волі! Ви своєю працею підняли дух у нашій державі та допомогли зберегти державність, вклали свою душу, свої сили та бажання. Ви першими підклали дружнє плече нашим військовослужбовцям, які стали на захист нашої держави на її Сході. Завжди наголошую: волонтер – це високо свідомий громадянин і патріот своєї нації. Спасибі вам за це!» – наголосив Володимир Чубірко. 

Відтак, за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну та соціально-гуманітарну діяльність Почесною грамотою обласної ради нагороджено: волонтера Еріку Чендеш та ветерана АТО-ООС, волонтера Сергія Шишканинця.

Грамотою вшановано волонтера Ганну Дем’ян та ветерана АТО-ООС, волонтера Анатолія Молнара.

Подяку обласної ради оголошено волонтерам: Аллі Довгій, Марселіні Лесько та Віталію Польжок.

Нагадаємо, Для "пільговиків" Ужгорода буде безкоштовний проїзд в громадському транспорті: відомі умови від міськради (ВІДЕО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber