1. Новини Закарпаття
  2. >

Голосування завершено: відомо, хто стане новим головою Закарпатської облради

25.11.2021 13:35 Влада

На другому пленарному засіданні позачергової сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання шляхом таємного голосування обрали нового голову. Ним став депутат Володимир Чубірко.

На другому пленарному засіданні позачергової сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання шляхом таємного голосування обрали нового голову. Ним став депутат  Володимир Чубірко.

На засіданні обласної ради 25 листопада на посаду голови висунули двох кандидатів – Володимира Чубірка і Петра Станка («Рідне Закарпаття»), проте останній свою кандидатуру зняв.

На початку засідання з загальної кількості 64 депутатів у залі зареєструвалося 58 осіб.

Фракція «КМКС» заявила, що готова взяти участь у роботі широкої коаліції, проте враховуючи, що коаліції наразі немає, фракція утримається у голосуванні з усіх питань. Так само відмовилися брати участь у голосуванні за голову облради фракції «За майбутнє» і «Слуга народу».

Обрання Володимира Чубірка головою обласної ради підтримали 37 депутатів.

Володимир Чубірко неодноразово обирався депутатом Закарпатської обласної ради, зокрема у 2006-2010 рр. – до ради V скликання від партії «Наша Україна». У 2010-2015 рр. – депутат облради VI скликання від партії «Єдиний Центр». У той період  В. Чубірко вже займав посаду голови ради – з жовтня 2014 року по листопад 2015 року. На місцевих виборах у 2020 році обраний до крайового парламенту від політсили «Рідне Закарпаття». 

Освіту отримав в Ужгородському національному університеті, де вивчав економіку і право. Директор ТОВ «Росток», яке спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур, добуванні каменю та торгівлі. Також очолює українсько-чеський благодійний фонд «ВІЗА».

Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох
Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади