1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні запустили систему моніторингу олігархів

17.09.2021 22:33 Влада

Данилов підкреслив, що таких систем в Україні майже немає.

Данилов підкреслив, що таких систем в Україні майже немає.

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) запустила систему моніторингу олігархів. Її розробка була потрібна в рамках закону про олігархів, який готується до другого читання, пише РБК-Україна.

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, ця система може працювати з відкритими документами, для службового користування і секретними. Він зазначив:

Апарату РНБО було поставлено ​​завдання розробити систему моніторингу, і у нас сьогодні був звіт про те, що в Апараті РНБО розроблена і введена в експлуатацію в серпні 2021 року сучасна інформаційно-аналітична система, яка має систему третього класу найвищого рівня складності. Вона зможе здійснювати моніторинг усіх тих людей, які після прийняття закону про олігархів у Верховній раді повинні бути під системою нашого моніторингу.

Данилов підкреслив, що таких систем в Україні майже немає. Це перша система з таким захистом. Вона побудована таким чином, щоб у разі прийняття у Верховній Раді закону, одразу можна було відреагувати на всі ті питання, які поставить законодавець.

Нагадаємо, Влада хоче контролювати доходи та витрати українців

Читайте на ГК:"Вбити кирилицю": чи потрібен Україні повий перехід на латиницю, - РБК
Читайте на ГК:У світі не вистачає далекобійників: куди поділися водії та які країни заманюють українців на роботу
Читайте на ГК:Українська туристка в Іспанії зірвалась зі скелі при спробі зробити селфі – ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...