1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Влада Ужгорода взяла позику в банку на 80 млн гривень для капремонтів вулиць

02.09.2021 20:19 Влада

Про це повідомили в міськраді.

Про це повідомили в міськраді.

Договір запозичення до бюджету Ужгородської міської територіальної громади підписали сьогодні з державним ПАТ АТ «Укргазбанк» у міськраді. 80 млн грн буде надано на 60 місяців із процентною ставкою 11,29% річних та можливістю дострокового погашення. Повернення коштів відтерміноване і почнеться із січня 2022 року.

Запозичення необхідні для будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів. Як зазначив міський голова Богдан Андріїв, практика запозичень до місцевих бюджетів поширена, багато українських міст беруть кредити, щоб швидше закінчити довгострокові роботи.

В Ужгороді кошти спрямують, зокрема, на завершення капітальних ремонтів вулиць Капушанської та Тиводара Легоцького, капітальні ремонти вулиць Олександра Богомольця, Миколи Лелекача, Донської, Павла Тичини, капремонт благоустрою територій у школах №№2, 6 та 20, а також дитсадка №28, капремонт фасаду дитячої поліклініки на вулиці Володимира Гошовського, реконструкцію водогону на вулиці Юрія Гагаріна, будівництво міні-котельні для школи №6, капремонт зовнішнього освітлення футбольного поля із заміною електронного табло стадіону «Авангард» та інші.

Директор Закарпатської обласної дирекції ПАТ АБ «Укргазбанк» Андрій Коляско відзначив, що кредитами їхнього банку користуються сьогодні 11 обласних центрів та додав, що спільно у найкоротші терміни можна буде зробити й об’єкти у нашому місті.

Нагадаємо, На набережній в Ужгороді встановили обмежувачі для авто.

Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про погодні перипетії
Читайте на ГК:В Міноборони пояснили, як визначатимуть кількість призовників
Читайте на ГК:В Ужгороді заклади освіти йдуть на карантин: що потрібно знати батькам
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська