1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін відреагував на рекордні ціни на автогаз

11.08.2021 20:32 Влада

За півтора місяці вартість автогазу на АЗС зросла на дві гривні за літр і продовжує оновлювати рекорди.

За півтора місяці вартість автогазу на АЗС зросла на дві гривні за літр і продовжує оновлювати рекорди.

В уряді поки не бачать необхідності в регулюванні цін на автогаз за аналогією з іншими видами палива. Ситуацію з рекордними цінами на автогаз прокоментував перший віце-прем'єр - міністр економіки Олексій Любченко в інтерв'ю Інтерфакс-Україна. 

За його словами, вплив на зростання цін на автогаз зробила недопоставка ресурсу через зміну постачальника нафтопродуктів Роснефти в Україну і перебування в ремонті протягом червня Мозирського НПЗ. 

Міністр навів дані, згідно з якими з 1 липня по 1 серпня залишки автогазу зросли з 457,5 млн куб. м до 726 млн куб. м, бензину - з 504,7 млн ​​л до 724 млн літрів, дизпалива - з 1365,7 млн ​​л до 1700 млн л. 

Незважаючи на дані Любченка про зростання запасів автогазу, його вартість продовжує встановлювати рекорди і вже наближається до 17,5 гривні за літр. Від початку липня ціни зросли майже на дві гривні. 

З 15 травня Кабмін ввів державне регулювання роздрібних цін на бензин і дизпаливо. Була введена максимальна роздрібна націнка в розмірі 5 гривень на бензин і 7 гривень на дизель. Згідно з постановою, Нафтогаз подає розрахунки Мінекономіки щомісяця до 1, 11 і 21 числа.

Читайте на ГК:Перед Новим роком ціни на свинину, яйця та соняшникову олію злетіли вгору: яка вартість продуктів
Читайте на ГК:Курс валют в Україні на 22 грудня: яка вартість долара та євро
Читайте на ГК:22 грудня — велике церковне свято: що не можна робити у цей день
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська