1. Головна
  2. >
  3. Влада

Кабмін відреагував на рекордні ціни на автогаз

297
Влада Україна

За півтора місяці вартість автогазу на АЗС зросла на дві гривні за літр і продовжує оновлювати рекорди.

Кабмін відреагував на рекордні ціни на автогаз

В уряді поки не бачать необхідності в регулюванні цін на автогаз за аналогією з іншими видами палива. Ситуацію з рекордними цінами на автогаз прокоментував перший віце-прем'єр - міністр економіки Олексій Любченко в інтерв'ю Інтерфакс-Україна. 

За його словами, вплив на зростання цін на автогаз зробила недопоставка ресурсу через зміну постачальника нафтопродуктів Роснефти в Україну і перебування в ремонті протягом червня Мозирського НПЗ. 

Міністр навів дані, згідно з якими з 1 липня по 1 серпня залишки автогазу зросли з 457,5 млн куб. м до 726 млн куб. м, бензину - з 504,7 млн ​​л до 724 млн літрів, дизпалива - з 1365,7 млн ​​л до 1700 млн л. 

Незважаючи на дані Любченка про зростання запасів автогазу, його вартість продовжує встановлювати рекорди і вже наближається до 17,5 гривні за літр. Від початку липня ціни зросли майже на дві гривні. 

З 15 травня Кабмін ввів державне регулювання роздрібних цін на бензин і дизпаливо. Була введена максимальна роздрібна націнка в розмірі 5 гривень на бензин і 7 гривень на дизель. Згідно з постановою, Нафтогаз подає розрахунки Мінекономіки щомісяця до 1, 11 і 21 числа.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber