1. Головна
  2. >
  3. Влада

Земельний конфлікт у Королівській громаді: народні депутати звернулись до Генпрокуратри (ДОКУМЕНТИ, ВІДЕО)

492
Влада Новини Виноградова

Селяни, котрі воюють з рейдерами із ВАТ АПГ «Закарпатський сад» за понад 2000 га паїв дійшли до Києва.

Земельний конфлікт у Королівській громаді: народні депутати звернулись до Генпрокуратри (ДОКУМЕНТИ, ВІДЕО)

Як пише видання Закарпатська Правда, минулого місяця ініціативна група мешканців Королівської громади, котра відстоює від зазіхань рейдерів понад 2 тис. га паїв, їздила у Київ, де у Комітеті з питань свободи слова зустрічалась із народними депутатами Нестором Шуфричем та Миколою Сольским. Сольський, також, очолює аграрний Комітет Верховної ради України.

Королівчани розповіли народним депутатам про конфлікт із ВАТ АПГ «Закарпатський сад», акціонери якого, посилаючись на Акт на право постійного користування, виданий радгоспу-заводу ім. Шевченка у 1997 році, вже встигли привласнити землі Королівської селищної ради і самовільно побудувати там тепличний комплекс. Як доказ слів односельчан, колишній землевпорядник селищної ради Василь Чутора, показав народним депутатам документи, що підтверджують право власності Королівської селищної ради на землі у 41 та 43 контурах.

І от за місяць народні обранці повідомили селянам, що надіслали Генеральному прокурору Ірині Венедіктовій депутатське звернення. У зверненні, зокрема, народні депутати просять перевірити можливі факти перешкоджання місцевим мешканцям в оформлені державних актів на земельні ділянки, самовільного заняття земель та незаконного будівництва тепличного комплексу. Крім того, Гепрокуратуру просять розпочати досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого статтею 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне заняття земельної ділянки та самовільне будівництво). А також в рамках цього досудового розслідування надати правову оцінку на предмет правомірності видачі у 1997 році Державного Акту на землю радгоспу-заводу ім. Шевченка.

Нагадаємо, у Києві вперше почався суд над нардепом-кнопкодавом із закарпатського Виноградова.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber