1. Головна
  2. >
  3. Влада

Ремонт дороги у Королеві: як тендер виграла компанія із "заплямованою" репутацією

1485
Влада Новини Виноградова

Ремонт дороги у Королеві: як тендер виграла компанія із "заплямованою" репутацією

26.09.2019 Королівською селищною радою проведено публічні торги «UA-2019-09-001017-а» щодо закупівлі товарів і послуг за державні кошти, а саме «капітальний ремонт проїзної частини вул. Шевченка 0+250-км 1+451 в с. Королево, Виноградівського району» на суму 5 637 445,00 грн. Переможцем торгів визнано ТОВ «Регіонбуд», код ЄДРПОУ 43108900, Закарпатська область, Виноградівський район, смт Королево, вул. Злагоди, 17), з яким підписано договір № 02/2019-РБ/48 строком до 31 грудня 2020.

Встановлено, що тендерною документацією зазначених торгів в розділі № 3 «Інструкція з підготовки тендерних пропозицій» пунктом № 5 «Кваліфікаційні критерії до учасників», замовник вимагає від учасників подання документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, передбачених ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі».

У той же час, тендерною документацією розділом № 5 «Оцінка тендерної пропозиції» пунктом № 3 «Відхилення тендерних пропозицій» замовник передбачає, що у разі невідповідності тендерної пропозиції кваліфікаційним критеріям, установленим ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник відхиляє таку пропозицію.

Аналіз наявних даних свідчить про те, що ТОВ «БФ «Регіонбуд» у своїй тендерній пропозиції не надали жодних документальних матеріалів, які підтверджують наявність досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору, що вказує на невідповідність кваліфікаційним критеріям, передбаченим п. 3 ч. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі».

Поряд з цим встановлено, що ТОВ «БФ «Регіонбуд» зареєстровано в єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 11.07.2019 року, тобто за два місяці до проведення торгів. Отримані дані вказують на те, що зазначеним підприємством не здійснювались аналогічні предмету закупівлі будівельні роботи, у тому числі за бюджетні кошти і у рамках виконання приватних замовлень.

За юридичною адресою ТОВ «БФ «Регіонбуд» (Закарпатська область, Берегівський район, смт Королево, вул. Злагоди, 17) фактично розташована двоповерхова будівля, у який здійснюється комерційна діяльність у сфері продажу та ремонту мобільних телефонів

Державну реєстрацію ТОВ «БФ «Регіонбуд» здійснено у Шевченківській РДА у м. Києві громадянином України Правдивим Антоном Леонідовичем (23.03.1985 р.н., уродженець м. Комсомольськ-На-Амурі Хабаровського краю Російської Федерації, зареєстрований: Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, вул. Кірова, 79), після чого 07.06.2020 до складу засновників та новим керівником стала громадянка України Поп Оксана Іванівна.

Встановлено, що Правдивий А.Л. одночасно є засновником та керівником інших 26 суб’єктів підприємницької діяльності, основним видом діяльності яких є виконання будівельних робіт та будівництво автомобільних доріг.

Аналіз вказаних товариств вказує на те, що державна реєстрація окремих з них проведена в один день, а статутний капітал не перебільшує 2-8 тисяч гривень.

За офіційними даними єдиного реєстру судових рішень, громадянина України Правдивого Антона Леонідовича притягнено до кримінальної відповідальності та визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка) та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн. Вирок Вишгородського районного суду Київської області набрано законної сили 08.12.2020 року. Відомо, що Правдивий А.Л. закінчив професійно-технічне училище по спеціальності повар, а у 2018-2019 роках шукав роботу вантажника.

На виконання ухвали Виноградівського районного суду раніше отримано доступ до документальних матеріалів, що стосується закупівель товарів і послуг за державні кошти, а саме «капітальний ремонт проїзної частини вул. Шевченка 0+250-км 1+451 в с. Королево, Виноградівського району».

Під час проведення вказаної слідчої дії головою Королівської селищної ради Чейпешом Антоном Павловичем надано не повний перелік документальних матеріалів, визначених ухвалою суду. Зокрема, Чейпеш А.П. для ознайомлення і зняття копій надав документальні матеріали, які знаходяться у вільному доступі на веб-сайті закупівель «Прозоро». При цьому, Чейпеш А.П. у термін дії ухвали суду не надав фінансові документи та акти виконаних робіт.

Нагадаємо, У провладній коаліції Закарпатської облради розкол - ЗМІ (ВІДЕО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber