1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Злочини щодо депутатів у Мукачеві: міська рада звернеться до керівництва Нацполіції з жорсткими вимогами (ДОКУМЕНТ)

27.05.2021 09:25 Влада Ексклюзив Голос Карпат

На сьогоднішній сесії міської ради в Мукачеві депутатський корпус прийматиме звернення до керівництва поліції району та Закарпатської області.

На сьогоднішній сесії міської ради в Мукачеві депутатський корпус прийматиме звернення до керівництва поліції району та Закарпатської області.

Як зазначається у тексті звернення, вчинені раніше злочини щодо депутатів міська рада вважає  залякуванням у зв'язку із голосування за окремі питання на сесіях Мукачівської міської ради, що є неприпустимим та потребує жорсткої та миттєвої реакції правоохоронних органів.

"Вимагаємо вжити всіх заходів щодо розслідування злочинів, вчинених щодо вищеназваних депутатів, та притягнення до відповідальності виконавців і замовників даних зухвалих дій.

Подібна поведінка та практика не має права на існування у нашому рідному місті. Прийшов час показати  окремим елементам, які не зуміли змінити модель поведінки з 90-х років, що не можна ігнорувати суспільні, демократичні норми.

Вимагаємо у 5-тиденний термін надати звіт міському голові щодо ходу розслідування цих справ", - йдеться у тексті звернення.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, у поліції Мукачева розповіли про потрощене авто депутата міськради (ФОТО)

Читайте також: В центрі Мукачева депутату міськради невідомі побили вікна (ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська