1. Головна
  2. >
  3. Влада

У Мукачеві розрахували нові орендні ставки щодо нерухомості за житловим кодексом УРСР (РОЗРАХУНКИ)

684
Влада Новини Мукачева

На сесії у Мукачеві депутати підтримали рішення " Про встановлення мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево".

У Мукачеві розрахували нові орендні ставки щодо нерухомості за житловим кодексом УРСР (РОЗРАХУНКИ)

Голосував депутатський корпус наступним чином: ЗА - 27, 9 - проти та 1 утримався.

Як зазначається у додатку до цього рішення "МЕТОДИКА ВИЗНАЧЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ СУМИ ОРЕНДНОГО ПЛАТЕЖУ ЗА НЕРУХОМЕ МАЙНО ФІЗИЧНИХ ОСІБ", мінімальний розмір плати за користування житловим приміщенням за договором піднайму визначається відповідно до цієї Методики з урахуванням ст.95 Житлового кодексу УРСР .

Дане рішення, відповідно до тексту документу, прийнято з метою  метою недопущення втрат бюджету та забезпечення надходжень з податку на доходи фізичних осіб від здачі в оренду об'єктів нерухомого майна згідно з вимогами низки чинних законодавчих актів.

Цим рішенням мукачівські обранці встановили мінімальну суму місячного орендного платежу за нерухоме майно та затвердити розмір мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна з врахуванням місцезнаходження та функціонального використання об’єкта нерухомого майна, що надається в оренду фізичними особами на території м. Мукачево.  Рішення набирає чинності з 01.04.2021 року.
До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо встановлені розміри мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м. загальної площі нерухомого майна відповідно до Додатку 1 згаданого рішення:

Відділу архітектури та містобудування Управління міського господарства Мукачівської міської ради доручено надавати орендодавцям довідки про належність об'єкта оренди до відповідної зони, визначеної економіко планувальним зонуванням території м. Мукачево, а Мукачівській державній податковій інспекції та нотаріусам Мукачівського міського нотаріального округу  дане рішення врахувати в роботі.  

Нагадаємо, сесія в "червоній зоні": у Мукачеві засідають депутати міськради (НАЖИВО, ПОРЯДОК ДЕННИЙ)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber