1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові сесію міськради, на якій фірмі Коломойського віддадуть в оренду 1,6 га землі, зробили закритою (ДОКУМЕНТ)

16.03.2021 22:25 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Ділянку ТОВ "Євротрейд Експо" з групи "Приват" віддадуть на 49 років і за щорічну орендну плату в розмірі 8% від вартості землі.

Ділянку ТОВ

Розпорядження про скликання сесії 25 березня на сайті міськради оприлюднили вчора, 15 березня. На порядок денний винесуть 141 питання, з яких 69 - земельні. Крім вирішення питань землі, на сесії прийматимуть комунальне майно від сіл та затверджуватимуть звіти про виконання сільських бюджетів і місцеві програми.

Сесію зробили закритою для громадськості, в тому числі і для журналістів. Приймаючи таке рішення в міськраді посилались на постанови Кабміну від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

В той же час експерти з "Інституту масової інформації" неодноразово проводили роз'яснення, що недопуск журналістів на сесії через карантин - є злочином.

Перша і восьма сторінка розпорядження Виноградівської міськради

Серед інших земельних питань на сесії розглядатимуть питання про надання в оренду земельної ділянки площею 1,6 га і цільовим призначенням "11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості обслуговування будівель" (кадастровий номер 2121210100:00:012:0009) офшорній ТОВ "Євротрейд Експо", що належить групі "Приват". Раніше тривались час там були паливні склади місцевих підприємців.

Статутний капітал ТОВ "Євротрейд Експо" майже 46 мільйонів гривень.

Група "Приват" контролюється українськими олігархами підсанкційним Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим.

Тривалість оренди - 49 років. Ціна у рік - 8% від нормативної грошової оцінки ділянки.

Голос Карпат надіслав до міськради запит щодо отримання інформації про оціночну вартість згаданої земельної ділянки.

Нагадаємо, у Виноградові по вулиці Комунальній функціонує АЗС без дозвільних документів на землю.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...