1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Словаччині ще один міністр звільнився на тлі скандалу із Супутником V

16.03.2021 13:23 Влада

Мілан Крайняк розглядає свою відставку як крок до якнайшвидшого припинення коаліційної кризи.

Мілан Крайняк розглядає свою відставку як крок до якнайшвидшого припинення коаліційної кризи.

Міністр праці Словаччини Мілан Крайняк з руху Ми - сім'я подав у відставку, щоб вирішити коаліційну кризу в країні, що виникла після схвалення російської вакцини Супутник V до реєстрації загальноєвропейським регулятором. Про це напередодні повідомив телеканал TA3.

"Я розглядаю свою відставку як крок до якнайшвидшого припинення коаліційної кризи", - сказав Крайняк на брифінгу і попросив, щоб президент усунув його з посади якнайшвидше.

За його словами, Крайняк йде у відставку, щоб його партія Ми - сім'я показала, що у неї немає кадрових умов і вона готова чимось пожертвувати, аби покласти край політичній кризі.

Голова руху Ми - сім'я, спікер парламенту Борис Коллар підтримав рішення міністра праці. Він вважає те, що відбувається в коаліції, цирком, який заважає працювати.

Тим часом відставки прем'єра Ігоря Матовича вимагають дві з чотирьох партій коаліції - Свобода і солідарність і За людей. Стверджується, що глава уряду домовився про постачання російської вакцини в обхід партнерів із коаліції.

Читайте на ГК:Криза у Словаччині через "Спутник V": прем’єр іде у відставку
Читайте на ГК:У Словаччині прем'єр погодився піти у відставку через скандал із Супутником V
Читайте на ГК:У Словаччині штрафуватимуть за виїзд на відпочинок за кордон - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...