1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Йожеф Бугайла покидає Закарпаття (ФОТО)

11.03.2021 12:35 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Церемонія прощання вже відбулась в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді.

Офіційна причина – планова ротація дипломатів, хоча каденція керівника зовнішньополітичної установи в області мала закінчитись ще в 2019 році.

А в багатьох ЗМІ обговорювалась версія, що пана Йожефа відкликають із-за “тріщин” у минулорічному виборчому процесі, коли лідеру КМКС Василю Брензовичу не вдалося “прорватись” до українського парламенту. Так і не зуміли досягти об’єднання в ході кампанії двох проугрських партій – КМКС і УМДС. Все це, на думку медійників, негативно вплинуло на імідж Бугайла.

Деякі видання, скажімо портал magyar.info, називають ще одну причину відставки Генконсула, а саме: лобіювання ним фінансової допомоги угорського уряду окремим підприємцям краю, які мали тісні стосунки з керівником дипломатичної установи. На сайті пищуть, що один із друзів Йожефа Бугайла забезпечував у Будапешті виділення фінансових ресурсів, а Генконсул підшуковував закарпатських контрагентів, які погоджувались співпрацювати на “взаємовигідних” умовах.

“Мова йде про захмарні суми, близько 2 мільярда форинтів (5,5 мільйона євро),- зазначає видання,- які могли б дійсно допомогти етнічним угорцям регіону.”

Зі своїх джерел Голосу Карпат стало відомо, що в область на посаду керівника дипвідомства повертається колишній Генеральний консул в Ужгороді Йожеф Бачкаї, який зараз працює в МЗС країни. Говорять також про заміну очільника дипустанови в Берегові Матяша Сіладі. Замість нього на посаду пророкують Ендре Саліпскі, котрий вже виконував ці обов’язки.

Нагадаємо, на Закарпатті затримали водія із підозрілим предметом

Читайте на ГК:В Ужгороді завтра частково відключать воду
Читайте на ГК:В Ужгороді чоловік вдарив жінку ножем в груди на грунті ревнощів (ФОТО)
Читайте на ГК:Сесія міськради Ужгорода: жителі міста прийшли виступити проти забудови прибудинкових територій (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...