1. Новини Закарпаття
  2. >

У Раді схвалили збільшення акцизу на тютюнові вироби на 200%

26.02.2021 22:26 Влада

Загалом акциз планується збільшити на 320%, однак це пропонується робити поступово - протягом трьох років.

Загалом акциз планується збільшити на 320%, однак це пропонується робити поступово - протягом трьох років.

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради підтримав збільшення ставки акцизного податку на тютюн і тютюнові вироби на 200% з 1 квітня 2021 року. Про це повідомляється на сайті парламенту. 

Зазначено, що комітет розглянув у другому читанні проект закону Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) в міжнародних поштових та експрес-відправленнях) (№4278). 

Члени Комітету врахували 24 правки, подані народними депутатами, і відхилили 43. 

"Комітет підтримав поправки, якими пропонується збільшити ставку акцизного податку на тютюн і тютюнові вироби на 200%, передбачивши її введення з 1 квітня 2021 року. Один з авторів даної пропозиції, народний депутат Давид Арахамія зазначив, що в цілому акциз планується збільшити на 320%, однак це пропонується робити поступово - протягом трьох років", - йдеться в повідомленні. 

За словами Арахамії, недонадходження до бюджету через збільшення акцизу менш ніж на 320% зобов'язалася перекрити одна з великих тютюнових компаній шляхом збільшення обсягу оподатковуваної продукції. Наявність такого листа від компанії підтвердив представник Міністерства фінансів. 

В результаті, комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду в другому читанні законопроект №4278 прийняти в цілому з необхідними техніко-юридичними правками.

Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Читайте на ГК:В Україні повідомили які є побічні реакції після вакцинації від коронавірусу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...