1. Новини Закарпаття
  2. >

Штучний інтелект в Україні замінить суддю

12.02.2021 12:52 Влада

Система штучного інтелекту розглядатиме справи про адміністративні правопорушення.

Система штучного інтелекту розглядатиме справи про адміністративні правопорушення.

На базі одного з українських судів першої інстанції штучний інтелект розглядатиме справи про адміністративні правопорушення. Запуск відповідного пілотного проекту ініціює Вища рада правосуддя, повідомляє прес-служба відомства. 

У ВРП вважають, що пілотний проект дозволить напрацювати практичний матеріал з розгляду найбільш поширених незначних адміністративних правопорушень (з формальним складом).

Це дасть можливість створити уявлення про практику застосування норм права, труднощі в їх судовому тлумаченні, помилки і різні заходи щодо їх подолання, а також дозволить знизити рівень навантаження суддів. 

Нагадаємо, раніше віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс заявляв, що корупція продовжує гальмувати процес реформ в Україні, і закликав до реформи судової системи. Він окремо відзначив, що ключові інститути повинні отримати сильне і незалежне керівництво і мати можливість виконувати свою роботу без політичного, економічного або іншого втручання. 

Відзначається, що таким чином Вища рада правосуддя вирішила погодити відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні.

Читайте на ГК:Гороскоп на 15 вересня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Не мають нічого спільного із сучасними гаджетами: п’ять міфів з минулого про зарядку телефону
Читайте на ГК:Препарат «Spinraza» вартістю 100 тисяч доларів розділять у шість областей України: чи є у списку Закарпаття
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська