1. Новини Закарпаття
  2. >

Голова Закарпатської облради різко прокоментував звернення депутатів до Зеленського через закриття каналів

10.02.2021 23:08 Влада

Депутати Закарпатської облради від чотирьох фракцій звернулися до президента з вимогою скасувати санкції до нардепа ОПЗЖ Тараса Козака, що привели до припинення мовлення "112 Україна", "NewsOne" і ZIК.

На це звернення відреагував і Олексій Петров - голова Закарпатської обласної ради.

Як голова Закарпатської обласної ради не можу не відреагувати на заяву окремих фракцій щодо припинення мовлення рупорів російської пропаганди – телеканалів 112, ZIK та NewsOne. Щиро здивований такою реакцією колег по сесійній залі на чітку та адресну реакцію Президента на загрозу національній безпеці в інформаційній сфері.

При цьому, у заяві використовуються такі слова, як наступ на свободу слова та демократію. Жодного відношення до цих термінів пропагандистська, ворожа до України діяльність цих каналів не мала. Як учасник бойових дій, екс-керівник вітчизняної контррозвідки – звик відкрито і правдиво називати речі своїм іменами. Крим – окупований РФ, на Донбасі з українцями воює регулярна російська армія, а не «трактористи», - йдеться в повідомленні.

 

Як голова Закарпатської обласної ради не можу не відреагувати на заяву окремих фракцій щодо припинення мовлення рупорів...

Опубликовано Олексій Петров - голова Закарпатської обласної ради Среда, 10 февраля 2021 г.
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська