1. Новини Закарпаття
  2. >

У Кабміні зробили прогноз щодо відкриття кордонів для українців

04.02.2021 21:47 Влада

Є три сценарії, як розвиватиметься ситуація, і до чого готуватися українцям, які бажають відправитися за кордон.

Є три сценарії, як розвиватиметься ситуація, і до чого готуватися українцям, які бажають відправитися за кордон.

Ситуація з можливістю поїхати за кордон на травневі свята або під час літньої відпустки для українців поки що незрозуміла, проте є три сценарії. Про це повідомила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина в інтерв'ю ТСН, яке було опубліковано у четвер, 4 лютого. 

"Є три сценарії. Планування травневих або літніх відпусток може бути ускладнено через продовження жорстких локдаунів по всьому світу. У такому випадку ми, звичайно, будемо обмежені у виборі країн", - заявила Стефанишина. 

Вона розповіла, що сьогодні Державна авіаційна служба вже затвердила перелік країн для виїзду українців у літній сезон. Це природні туристичні напрямки, такі як Туреччина, Кіпр, Туніс, Чорногорія, Хорватія, Болгарія, Грузія, Албанія та інші. Деякі з них країни ЄС. Другий сценарій, за її словами, полягає в тому, що може бути істотне зниження рівня захворюваності в Україні та це сприятиме відкриттю кордонів. Стефанишина зазначила, що динаміка захворюваності, яка спостерігається зараз в Європі і в Україні, дає надію на те, що до кінця весни українці матимуть ширший доступ за кордон, ніж зараз. 

"Але також третій сценарій полягає в тому, що передумовою доступу до певної країни буде отримання вакцини", - сказала віце-прем'єр. 

На її думку, на той час вже не буде дефіциту в доступі до вакцини та це не буде проблемою для українців, охочих поїхати за кордон.

Читайте на ГК:Зеленський прибув до США для зустрічі з Байденом: подробиці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Як не замерзнути при відключенні опалення: озвучено поради
Читайте на ГК:Потужна магнітна буря накриє Землю: скільки вона триватиме та що потрібно робити
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська