1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Відкинули пусті амбіції, проявили повагу до людей": Мукачівська райрада нарешті зібралася та прийняла важливі рішення (ФОТО)

28.01.2021 13:00 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Сьогодні, 28 січня, у Мукачеві, після попередніх невдалих спроб налагодити роботу, нарешті зібралася районна рада.

Так, під час сьогоднішнього засідання депутатським корпусом районної ради були прийняті важливі рішення, необхідні для  передачі майна, об'єктів та установ до територіальних громад району. Ці рішення є дуже важливими, оскільки тим самим розблоковано процеси реєстрації установ освіти в ЄДЕБО (єдина державна електронна база з питань освіти), що в свою чергу дозволить нашим випускникам подавати заяви на участь в ЗНО-2021. Крім того, дано офіційний старт механізму щодо подальшої діяльності об'єктів соцзахисту, культури, спорту та ін.  

Як зауважив у своєму повідомленні очільник Закарпатської ОДА А. Полосков, роботу Мукачівської райради розблокували після тривалих перемовин, які відбувалися в декілька етапів і до яких він також був вимушений підключитися.

"Хочу подякувати всім політичним силам і керівникам всіх фракцій, які знайшли в собі волю до компромісів, відкинули пусті амбіції, проявили повагу до людей, і проголосували за ці рішення. Вказані питання є поза політикою, оскільки вони - про базові конституційні права громадян на освіту, працю, оплату праці, і ці права депутати мають боронити в межах своєї компетенції, а не порушувати їх", - зазначив Полосков.

Разом із цим, слід зазначити, що, за повідомленням керівника фракції ПП "Слуга Народу", Романа Тарабія ним було передано право головувати на засіданні представнику ПП Команда Андрія Балоги, цитуємо: "в обмін на те, аби депутати від цієї політичної сили прийняли участь в голосуваннях".

"Після цього депутати від КАБу, ОПЗЖ і ПП "За майбутнє" погодилися розглядати питання порядку денного. Сесія нарешті розпочала свою роботу", - повідомив Тарабій.  

Варто також зазначити, що офіційних заяв з приводу сьогоднішнього засідання та розблокування роботи Мукачівської районної ради від решти політичних сил наразі немає. Втім, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, депутати трьох партій-ініціаторів погоджувальної ради, а саме фракції Команди Андрія Балоги, ОПЗЖ та За майбутнє запросили представників фракцій Слуга Народу, Рідне Закарпаття та Батьківщину до конструктивної співпраці, покликаної на розв'язання нагальних питань.

Насамкінець, зауважимо, що завдяки прийнятим сьогодні рішенням, а зокрема рішенню Мукачівської РР про передачу бюджетних установ та майна Мукачівській міській раді депутати останньої отримали змогу продовжити свою роботу та затвердили під час сесії відповідні рішення Мукачівської міської ради голосуванням депутатського корпусу. 

Фото - Закарпатська ОДА.

Нагадаємо, мукачівські обранці зібрались на сесію міськради: прийматимуть півсотні рішень (ПОРЯДОК ДЕННИЙ, ВІДЕО)

Читайте на ГК:65 вулиць Мукачева залишаться без води: оприлюднили список "щасливчиків"
Читайте на ГК:Письмова відмова не спрацювала: закарпатець 5 років проведе у в'язниці за ухилення від військової служби
Читайте на ГК:У Мукачеві п'яний водій порушив ПДР та намагався дати хабаря (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська