1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Розірвані договори та оголошений конкурс: у Мукачеві шукатимуть перевізників на 10 маршрутів (ПЕРЕЛІК, ДОКУМЕНТ)

26.01.2021 14:17 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Виконком у Мукачеві прийняв рішення "Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування Мукачівської міської ТГ".

Виконком у Мукачеві прийняв рішення

Даним рішенням, окрім оголошення конкурсу, ухвалили розірвати укладені договори на перевезення пасажирів з ФОП Габона М.Я. та ФОП Русин В.Й. (маршрут №17 «вул. Закарпатська – Завод «FLEX» та маршрут №18 «вул. Окружна – вул. Росвигівська» відповідно) у зв'язку з відмовою перевізників від обслуговування маршрутів загального користування.

Водночас своїм рішенням виконком схвалив надання дозволу на укладення тимчасового договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №12 «вул. Митрополита Володимира –  вул. Франка Івана» з перевізником ФОП Русин В.Й. терміном 3 місяці (до проведення конкурсу на даний маршрут).

Згідно з документом, конкурс на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування Мукачівської міської територіальної громади буде проведено 04.03.2021р.

Йдеться зокрема про наступні маршрути:

Слід також зазначити, що дане рішення, як йдеться у тексті документу, прийнято з метою впорядкування роботи громадського транспорту, підвищення культури транспортного обслуговування, захисту інтересів пасажирів, створення конкурентного середовища на ринку міських регулярних пасажирських перевезень. У додатку до згаданого рішення визначено вимоги та умови проведення конкурсу.

Видача бланків заяв на участь у конкурсі встановленого зразка та прийом документів проводиться з дня оголошення конкурсу до 16.02.2021 включно (17.00 год.) за адресою: м. Мукачево, вул. Миру, 20б, Мукачівське міське комунальне підприємство «Ремонтно-будівельне управління», відділ пасажирських перевезень.

Проведення конкурсу відбудеться 04.03.2020 року о 11.00 год. у сесійному залі Мукачівської міської ради (2 поверх, пл. Духновича Олександра, 2).

Плата за участь у конкурсі:

Розмір плати за один об’єкт конкурсу відповідно до рішення виконкому Мукачівської міської ради від 07.07.2014 року № 126 становить 510 грн.

До уваги читачів ГОЛОСУ КАРПАТ публікуємо додаток до відповідного рішення виконавчого комітету Мукачівської міськради:

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, сьогодні в Мукачеві засідав виконком: платні послуги в ЦРЛ, правочини щодо майна, надання дозволів, харчування дітей, втрата статусу, конкурс для перевізників та внесення змін (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Закарпатті "грибні" розваги ледь коштували життя 20-річній жінці
Читайте на ГК:На Закарпатті судили контрабандиста-пілота: його мотодельтаплан буде знищено
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали озброєних осіб, які охороняли наркотичну плантацію (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...