1. Новини Закарпаття
  2. >

Рада готується ввести в Україні референдуми

19.01.2021 21:49 Влада

У минулому році законопроект про народовладдя не встигли прийняти через велику кількість правок. Цього року його мають намір розглянути одним з перших.

У минулому році законопроект про народовладдя не встигли прийняти через велику кількість правок. Цього року його мають намір розглянути одним з перших.

Верховна Рада може розглянути законопроект про референдум вже на першому пленарному тижні в 2021 році, повідомив у вівторок, 19 січня, глава партії Слуга народу Олександр Корнієнко в ефірі каналу Україна 24. 

"Це останній пленарний тиждень не тільки січня, а й четвертої сесії, і за сесію у нас накопичувалося багато, так би мовити, боргів, домашніх завдань, які ми пробуємо надолужити", - сказав нардеп. 

Ці законопроекти він розділив на кілька блоків. 

"Перший блок - це наша програмна обіцянка, за яку ми багато боролися, це закон про референдум, який майже півроку відпрацьовувався з усіма можливими міжнародними інститутами, українськими експертами. Він буде на порядку денному тижня, думаю - у вівторок-середу ми зможемо проголосувати", - сказав Корнієнко. 

Крім того, парламент планує розглянути законопроект про Бюро економічної безпеки. 

"Це важлива реформа, яка дозволить перенести функції із силових структур у спеціальну службу, яка займається аналізом фінансів... І законопроект про СБУ теж на тижні будемо в першому читанні голосувати", - сказав нардеп.

Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Читайте на ГК:В Україні повідомили які є побічні реакції після вакцинації від коронавірусу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...