1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Виноградівські депутати звернулися до Президента, Верховної Ради та Кабміну щодо зменшення тарифів на газ (ВІДЕО)

12.01.2021 16:08 0 Влада Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Позачергова сесія мала відбутися завтра, проте під тиском учасників багатолюдної акції протесту її провели сьогодні.

Сесія прийняла рішення про звернення до Президента, керівництва Верховної Ради, Кабміну , НКРЕ, Закарпатгазу з вимогою зменшення тарифів на газопостачання, оскільки підвищення цін на природний газ та розподіл є непосильним для населення і веде до його зубожіння.

Також депутати звернулися до обласної ради та всіх територіальних громад  про прийняття таких рішень.

Своїми думками щодо  сьогоднішньої сесії поділилися виноградівські міські депутати Михайло Магочі, Максим Молнар та Оксана Кіш. ( Дивіться у Відео)

Пряму трансляцію з позачергової сесії щодо тарифів на газ дивіться тут.

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Виноградівської міської ради восьмого скликання

 

         Ми, депутати Виноградівської міської ради Закарпатської області, вкрай занепокоєні ситуацією, що склалася стосовно підвищення ціни на газ та електричну енергію для населення. В умовах карантинних обмежень, росту цін, низьких доходів, підвищення ціни на газ та електроенергію, яка і так є дуже висока, неприпустиме. Люди не зможуть оплачувати найнеобхідніше і будуть поставлені у надважкі життєві умови. Як представники місцевого самоврядування ми не можемо стояти осторонь проблем, які так хвилюють наших виборців. Для нас, як і для всіх мешканців нашої громади, є незрозумілим чому з такими перекосами починає працювати ринок газу. Чому анонсовані Урядом рекордні об’єми закачаного газу у газосховища за низькими цінами раптом зросли у рази?

         Ми переконані, що підвищення тарифів на природний газ та електроенергію матиме катастрофічний вплив на рівень та умови життя більшої частини населення, адже розрив між доходами та витратами досягне критичної величини, а послуги з газопостачання стануть практично недоступними для більшості громадян. На підставі вищенаведеного, враховуючи широкий суспільний резонанс та з метою недопущення зростання соціальної напруги, Виноградівська міська рада звертається до Вас, пане Президенте, пане Голово Верховної Ради, пане Прем’єр-Міністр України, з вимогою вжити невідкладних заходів щодо перегляду тарифів на газопостачання та електроенергію. Просимо Верховну Раду України ініціювати внесення змін до законодавства щодо скасування тарифів на транспортування газу.

         Звертаємось до НКРЕКП про проведення детальної перевірки встановлених АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» тарифів на розподіл газу у 2021 році. АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» до проведення перевірки в односторонньому порядку знизити встановлені ними тарифи на розподіл газу. ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» до прийняття рішення на державному рівні знизити вартість газу для споживачів.

         Враховуючи ситуацію, яка склалася, обійтись без державного регулювання тарифів неможливо. Громадяни України – власники надр і повинні користуватися ними за доступними цінами.

 

Прийнято на засіданні

другої (позачергової) сесії Виноградівської міської ради Закарпатської області

від 12.01.2021 р.

Читайте на ГК:"15 кг "сонячного" каміння": Українець намагався вивезти до Румунії чималу кількість бурштину (ФОТО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з районів Виноградова не буде води
Читайте на ГК:У Виноградові жінка випала з вікна лікарні: у поліції розповіли подробиці трагедії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...