1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Засідання Мукачівської райради не відбулося: знову не було кворуму

30.12.2020 20:23 Влада

18 депутатів із 42 прийшли на сесію Мукачівської районної ради. Про це повідомив голова Закарпатської облради Олексій Петров.

18 депутатів із 42 прийшли на сесію Мукачівської районної ради. Про це повідомив голова Закарпатської облради Олексій Петров.

За його словами, через це засідання не відбулося. Наразі у Мукачівській райраді ще не обрали голову.

Також депутати не передали на баланс територіальних громад заклади, які фінансували з районного бюджету. З нового року їх мають фінансувати з бюджету громад.

У коментарі Суспільному Олексій Петров розповів: "Минулої сесії я був присутній. Хотів закликати всіх депутатів районної ради, не зважаючи на політичні вподобання, щоб проголосували насамперед за соціальні питання, які пов’язані з переходом права власності об’єктів соціальної інфраструктури — шкіл, садочків, територіальних, інклюзивних центрів, закладів охорони здоров’я — з районної ради на баланс територіальних громад, як це передбачено законом №1009. На жаль, не дослухалися. Сьогодні (30 грудня) знову прийшли 18 людей. Кворуму не було, і сесія не проведена", — повідомив Олексій Петров.

За словами політолога Святослава Бабілі, перша проблема, з якою зіткнуться, це фінансування закладів у населених пунктах, які зараз увійшли до нових об'єднаних громад. "Вони наразі ще числяться на балансі старих районних рад, і їх не передали на баланс територіальних громад. Таким чином територіальні громади не зможуть виділяти кошти на фінансування цих закладів. Крім того, наразі підвішене питання бюджету", — повідомив Святослав Бабіля.

Нагадаємо, на Закарпатті понад 900 бюджетних установ можуть опинитися під загрозою припинення газопостачання.

Читайте на ГК:На Закарпатті "грибні" розваги ледь коштували життя 20-річній жінці
Читайте на ГК:На Закарпатті судили контрабандиста-пілота: його мотодельтаплан буде знищено
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали озброєних осіб, які охороняли наркотичну плантацію (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...