1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Прийняли присягу депутати новоствореної Берегівської громади

10.12.2020 17:42 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Перед присутніми виступив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

Відбулося перше пленарне засідання  ради Берегівської міської ОТГ. Із 34 депутатів на сесію з’явилось 33 - один захворів. Обрано керівний склад органу самоврядування та голів постійних комісій.

Голова міського тервиборчкому Любов Фанта повідомила, що до ради Берегівської міської ОТГ  пройшли шість політичних сил, а з 8 претендентів на посаду її голови  переконливу перемогу із значним відривом від опонентів здобув самовисуванець Золтан Бабяк.

Саме він першим і прийняв обов’язкову присягу, за ним дану процедуру пройшли всі присутні на засіданні народні обранці. Текст присяги зачитав найстарший представник депутатського корпусу Володимир Маргітич. Меру та народним обранцям вручили офіційні посвідчення.

Депутатів та голову ОТГ  вітав з обранням новопризначений голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

“Глибоко символічно, що свій перший робочий візит здійснив у Берегове,- наголосив губернатор.- Мене призначили на посаду саме з цього міста і я готовий всебічно підтримувати громаду, як і всі інші, у всіх її хороших починаннях. Висловлена вам довіра - це аванс, відповідальність і  надія на кращі зміни.”

В роботі сесії взяли також участь новобраний голова Берегівської районної ради Карло Резеш та очільник РДА Іштван Петрушка.

Таємним голосуванням було обрано секретаря ради. Нею стала Людмила Токар, яка займала цю посаду і в попередній каденції.

Затвердили також трьох заступників голови з чотирьох, передбачених штатним розписом. Першим заступником залишився Гейза Орос, а гуманітарними питаннями знову відатиме Надія Ловга. Проблемами приєднаних до Берегова 14 навколишніх сіл займатиметься Степан Вінце, який до цього працював головою Бенянської сільської ради. Керуючою справами виконкому затвердили Вероніку Бендик.

Довго узгоджувались кандидатури на керівників постійних комісій. Зрештою на останній погоджувальній раді вирішили: одну з головних – комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, очолить колишній заступник голови районної ради Василь Горват, іншу за значимістю – з питань комунальної власності та земельних відносин – Олександр Секереш, який до цього був її секретарем. Обидва представляють Демократичну партію угорців України. Проблемами житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту опікуватиметься  разом з колегами Олександр Куценко зі “Слуг Народу”. Розвиток охорони здоров’я, соціального  захисту населення та екології координуватиме Натаплія Сіладі з “Рідного Закарпаття”.  Питаннями освіти, культури, молоді і спорту, духовного розвитку відатиме комісія на чолі зі Стефаном Д.Молнаром – представником КМКС. За дотриманням законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій стежитиме формування, яким керуватиме Володимир Гулянич з Команди Андрія Балоги. До слова, сюди увійшла і єдина за останні десять років представниця мас-медіа в міській раді Олександра Чуха.

Насамкінець було оголошено про створення у раді шести депутатських фракцій. Найбільшу із 13 членів очолила Кароліна Дорчі, яка  керувала нею і в попередній каденції. Діяльність фракції УМДС ( 8 осіб) кординуватиме Дєзев Товт, колишній депутат Берегівської райради. Четверо “Слуг Народу” працюватимуть під керівництвом Івана Маргітича. По троє членів є у фракціях “Європейської солідарності”,“Рідному Закарпаттю”, “Команді Андрія Балоги”. Їх роботу спрямовуватимуть відповідно Віталій Антіпов, Микола Іванюк та Золтан Ковач.

Наступне пленарне засідання ради Берегівської міської ОТГ відбудеться 14 грудня, адже планується прийняття бюджету на наступний період ще нинішнього року.

Читайте на ГК:25 студентів із Закарпаття отримали дослідницьку стипендію професійної колегії ім. Ілони Зріні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Десятки гранат, РПГ та вибухівка - на Берегівщині виявили масштабний арсенал зброї (ФОТО)
Читайте на ГК:"Друге життя": на Закарпатті "реанімували" сторічний раритет. Відомо, який саме (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:
загрузка...