1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові депутати присягнули перед громадою спочатку в соцмережі

09.12.2020 20:57 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Наростає інтрига навколо першої сесії нової Виноградівської міської ради, яку ТВК скликала на 10 грудня.

Наростає інтрига навколо першої сесії нової Виноградівської міської ради, яку ТВК скликала на 10 грудня.

Сьогодні в соціальній мережі Фейсбук переможці місцевих виборів до Виноградівської міської ради опублікували на своїх сторінках текст звернення до виборців.

- ...Уже зовсім скоро ми складемо депутатську присягу у сесійній залі. Але перед цим хочемо виконати цю присягу публічно, перед вами, - йдеться у зверненні 17-ти новообраних депутатів, представників різних політичних сил.

Депутати наголосили, що висловлюють протест проти того, що до цього часу не була зібрана робоча група з публічної підготовки до першої сесії, як це робиться у обласній, районній та інших радах громад.

- Шановні виборці, ми присягнули виконувати свої обов'язки у ваших інтересах. Це зобов'язує нас змусити не ігнорувати половину Виноградівської громади, яка віддала за нас голоси. Ми закликаємо всіх учасників відкинути політичні амбіції і цивілізовано приступити до підготовки першої сесії - за столом переговорів у форматі робочої групи з представників кожної політичної сили та голови. Краще пізно, аніж ніколи. - наголосили місцеві обранці Виноградівської громади.

Наразі відомо, що багаторазові заклики до перговорів залишилися проігнорованими, тому завершальний процес формування ради Виноградівської громади 10 грудня може бути інгтригуюче непередбачуваним.

Читайте на ГК:"15 кг "сонячного" каміння": Українець намагався вивезти до Румунії чималу кількість бурштину (ФОТО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з районів Виноградова не буде води
Читайте на ГК:У Виноградові жінка випала з вікна лікарні: у поліції розповіли подробиці трагедії

 

загрузка...