1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатці, такі закарпатці: депутат розповів подробиці кулуарних домовленостей на голосуванні в обласній раді

09.12.2020 10:47 Влада ВАЖЛИВО

Не змогли врегулювати власні чвари і бажання усередині партії і відмовились від підтримки керівника власного осередку партії у Закарпатській області на цю посаду!

Не змогли врегулювати власні чвари і бажання усередині партії і відмовились від підтримки керівника власного осередку партії у Закарпатській області на цю посаду!

Новообраний депутат Закарпатської оласної ради від "За майбутнє" Василь Іванчо розповів подробиці швидкозмінного ходу домовленостей перед голосуванням за керівництво Закарпатською обласною радою VIII скликання.

- ... безпрецедентний вчинок вчинила Батьківщина! Маючи підписи про підтримку їхнього кандидата на голову обласної ради від 4-ох політичних сил (всього 27 депутатів) і маючи чисельність власної фракції з 8 депутатів (які до цього також підписувались про підтримку), тобто, всього 35 депутатів (при необхідній мінімальній кількості 33 депутати), вони не змогли врегулювати власні чвари і бажання у середині партії і відмовились від підтримки керівника власного осередку партії у Закарпатській області на цю посаду! Натомість, підтримали на голову ради кандидатуру від Слуг народу...

Також Василь Іванчо натякнув, що голосування за обрання керівництва ради проводили насправді не таємно, а прихильники Європейської солідарності мають запам'ятати прізвища депутатів від ЄС, які віддали голоси за іхніх ідеологічних опонентів.

Думку свого однодумця продовжив кандидат у депутати, історик Володимир Фенич. Він наголосив, що 7 грудня 2020 року має всі підстави увійти в історію.

- Вперше за всю історію Закарпаття (від 1945 р.), завдяки полум’яному патріотизму бють і пєсу, владу в області очолили двоє уродженців Росії. Подібного кадрового альянсу не було навіть у радянську добу за комуністів ! Добре це чи погано, що зірки саме так, а не інакше зійшлися в центрі Європи в умовах політики децентралізації влади в Україні та тектонічних зрушень у глобальній геополітиці, покаже час ! При чому, уже найближчий, - написав Фенич.

 

загрузка...